#

Ми наведемо порядок на Київщині, - генерал-губернатор Терещук

30.10.2018 17:33
Ми наведемо порядок на Київщині, - генерал-губернатор Терещук
Олександр Терещук

Новий губернатор Київської області Олександр Терещук переконує, що знає про проблеми з корупцією на місцях, бюрократію в КОДА та проблеми з початком опалювального сезону

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Апостроф", новий голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук запевняє, що результативність роботи залежить від прямого спілкування з людьми і оперативного реагування на їх проблеми.

"Моє бачення роботи – це виїжджати до людей, спілкуватися з ними, виникають в їх проблеми. Обов'язково залучати представників районних адміністрацій, місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів. І найголовніше – вирішити проблему вже сьогодні, прямо на місці. Все інше – планово і під жорстким контролем", - зазначив голова Київської ОДА.

Нагадаємо, що сьогодні, 30 жовтня, в приміщені Київської облдежадміністрації Президент України Петро Порошенко офіційно представив Олександра Терещука в якості губернатора Київщини.

Терещук також додав, що першочергове завдання на новій посаді – це налагодження системної роботи в самій облдержадміністрації, скорочення бюрократії та чітка взаємодія з контролюючими та правоохоронними органами.

"У першу чергу я планую налагодити роботу самої облдержадміністрації. Необхідно привести в порядок всі процеси всередині самої установи, щоб рішення всіх інших проблем не "спотикалося" об бюрократію, відсутність грамотної системи роботи і відповідальних осіб. Необхідно налагодити чітку координацію і повну взаємодія з контролюючими органами, які повинні працювати на область", - заявив Терещук.

Крім того, в інтерв'ю керівник області розповів, що однією з головних проблем регіону є корумпованість місцевих чиновників, яку він, в координації з органами внутрішніх справ, має намір припиняти жорстко і безкомпромісно.

"Як тільки мені надійшла пропозиція, я взяв час подумати. Поговорив з друзями, знайомими, родичами, що живуть в області. Поїздив по містах регіону, розпитав людей про проблеми. І ось що кажуть: головна проблема – це корумповані місцеві чиновники. Вони живуть як феодали, хоча всі знають, що крадуть. Я вже озвучував свою позицію, але повторю ще раз: якщо є факт корупції – людина повинна сидіти в тюрмі. Тільки так ми побудуємо сильну, правову державу. Тільки так ми наведемо порядок в країні", - додав глава ОДА.

На його думку, через низку президентських, парламентських і місцевих виборів найближчі кілька років будуть неспокійними, тому одна з головних задач глави області – це забезпечення безпеки людей і порядку на вулицях.

"Важливо не допустити будь-яких провокацій, спроб розхитати ситуацію, поставивши під загрозу цілісність країни. Так що роботи буде багато, але я до неї готовий, і впевнений – з усіма викликами ми успішно впораємося", - упевнений Терещук.

Він також зазначив, що в перші дні на посаді невідкладно займеться перевіркою готовності регіону до наступаючої зими. На його думку, необхідно оперативно і швидко вирішити всі незакриті питання по опалювального сезону, оскільки часу вже майже не залишилося.

"Я склав список всіх нагальних проблем області, і на першій же нараді вимагатиму від підлеглих запропонувати варіанти, як їх вирішити. А в цілому, звертаючись до журналістів, скажу - дайте мені і моїй команді час, і ми відзвітуємо про результати роботи. Ми наведемо порядок в Київській області – я знаю, як цього досягти", - підсумував Терещук.

Читати "Моя Київщина" у Telegram