На Білоцерківщині "тітушки" обікрали поле до останньої зернини
В неділю, 16 вересня група молодиків спортивної статури обмолотили 30 га поля та зібрали врожаю соняшнику на 1,5 мільони гривень
Про це повідомляє "Моя Київщина" із посиланням на "Agravery".
У ніч на неділю 16 вересня 2018 року озброєні зловмисники зайшла на поле у селі Сидори, яке перебуває в обробітку члена ВАР — Агрофірми "Матюші", обмолотила 30 га та зібрала врожаю соняшнику на 1,5 млн грн.
"Події відбулись у вихідні для того, щоб приспати дії правоохоронців. Хоча останні, прибувши на місце злочину, ніяким чином не протистояти злодіям. Коли на місце події прибула поліція, зловмисники встигли відігнати та сховати комбайни", — наголошують у ВАР.
На даний момент Агрофірма "Матюші" має намір подати скаргу до Антирейдерської комісії Мін’юсту та вимагати якнайвидшого розгляду даної справи.
Також нагадаємо, що 13 вересня, журналісти повідомили про рейдерську атаку на СФГ "Обрій" у селі Вікторівка Миронівського району.
Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.
Читати "Моя Київщина" у Facebook