#

Завод "Кока-Кола" спростував інформацію щодо низьких зарплат співробітників

19.06.2020 20:17
Завод "Кока-Кола" спростував інформацію щодо низьких зарплат співробітників
Фото з мережі Інтернет

Завод "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" висловив свою позицію щодо акції протесту профспілкової організації та зазначив, що заробітна плата працівників постійно зростає

Про це інформаційному порталу "Моя Київщина" повідомила пресслужба ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед".

Протягом останніх днів у деяких ЗМІ поширювалася інформація про акцію протесту, організовану первинною профспілковою організацією ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" з метою підвищення заробітної плати, а також наводилися факти, оприлюднені організаторами акції, що не відповідають дійсності, - говориться у повідомленні.

Як зазначається в листі компанії, "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" діє згідно вимог чинного трудового законодавства, керується принципами соціального діалогу та відкрита до співпраці з усіма профспілками, які діють в організації. Підприємство прагне мати продуктивні відносини з визнаними представниками працівників і працювати з ними з метою досягнення домовленостей, які найкращим чином відповідають інтересам працівників і компанії. Вірність такому підходу з часу заснування профспілок на їхньому підприємстві була неодноразово підтверджена на практиці.

У коментарі порталу "Моя Київщина" представники заводу повідомили, що на підприємстві працює близько 1 500 співробітників, частина з яких є членами трьох зареєстрованих профспілокових організацій. На організований однією з профспілок мітинг вийшло близько 10 людей, що складає 1,5% від кількості всіх працюючих, тому вони не можуть висловлювати позицію всього колективу. 

У повідомленні також зазначено, що за можливості підприємство переглядає розмір заробітної плати щороку. У 2018 році посадові оклади працівників, задіяних на виробництві, були в середньому підвищені на 46%, що вище ніж у середньому по компанії на 10%, та в рази більше від рівня інфляції за 2018 рік.

У 2019 році заробітна плата операторів виробництва в середньому була збільшена на 18,5% при рівні інфляції за 2019 рік у 4,1%. Середньомісячна заробітна плата оператора лінії у виробництві напоїв та оператора виробничої дільниці компанії за 1 квартал 2020 року склала 19 493 гривні, що в 2,7 рази вище, ніж в 1 кварталі 2013 року та в 1,9 разів більше, ніж середня заробітна плата працівників виробництва харчових продуктів згідно галузевих та обласних даних.

Також зазначається, що компанія надає додаткові соціально-фінансові пільги, зокрема, корпоративну розвозку з/до заводу з різних напрямків, медичне страхування, страхування життя, компенсацію харчування, матеріальну допомогу за сімейними обставинами, безкоштовну продукцію для домашнього споживання, цінні подарунки на визначні дати – ювілеї, свята тощо.

Варто нагадати, що 18 червня, у смт Велика Димерка Броварського району, де розташований завод "Кока-Кола", відбулася акція протесту через низькі зарплати.

Читати "Моя Київщина" у Facebook