На Дніпропетровщині розшукали 15-річного хлопця, який пішов з дому тиждень тому
Поліцейські розшукали та повернули додому зниклого Олега
Бойка
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з
покликанням на спільноту "Поліція Київської області" у Facebook.
Нагадаємо, що 23
серпня в селі Сніжки Ставищенського району зник безвісти 15-річний Олег Бойко.
Як з’ясувалося, підліток і раніше залишав домівку, однак родичі до поліції з відповідною заявою не зверталися.
До пошукових заходів були залучені оперативні працівники
поліції, ювенальні поліцейські, орієнтовані усі наряди поліції області та міста
Київ, громадськість.
Поліцейським Київської області вдалося встановити, що
хлопець поїхав до своєї знайомої до Дніпропетровщини. Розшукали його
поліцейські міста Дніпро і передали хлопця
працівникам поліції Київщини.
Працівники ювенальної превенції повернули підлітка за
місцем проживання, провели роз’яснювальну бесіду з ним та його матір’ю.