#

У Києві відбудеться перформанс до 35-ої річниці аварії на ЧАЕС

18.04.2021 19:00
У Києві відбудеться перформанс до 35-ої річниці аварії на ЧАЕС
Фото з мережі інтернет

Стало відомо, що 25 квітня до 35-річчя Чорнобильської трагедії на фасаді Українського дому відбудеться світловий перформанс, а на сайті закладу – відкриття онлайн-виставки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Вечірній Київ".

Виставка "Темний рай" на сайті Національного центру "Український дім" буде про побут та життя людей Чорнобильського Полісся. Її відкриття відбудеться о 12.00. Там презентують понад 12 різноманітних художніх та дослідницьких робіт, мистецькі відео, інсталяції, архівні фото, живопис, ілюстрації роботи експедиції та аудіозаписи спілкування з жителями, портрети та історії жителів цих територій, традиції бджільництва-бортництва та інше.

Мета виставки – показати, що відбувається у зоні відчуження протягом останніх 35 років після аварії на ЧАЕС. Співорганізаторами проєкту є Державний науковий центр захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (ДНЦЗКСТК) та Національний центр "Український дім".

Видовищний світловий перформанс "Чорнобильське Полісся. Темний рай" можна буде переглянути на фасаді Українського дому у день відкриття виставки з 20:00 до 22:00. Організатори наголошують, що світлове шоу буде видно з будь-якої точки Європейської площі, тому для його перегляду можна буде дотримуючись усіх карантинних обмежень.

Перформанс зніматиметься на камеру, тому його можна буде побачити в межах онлайн-виставки в інші дні.

Нагадаємо, що у зоні відчуження планують створити індустріальний кластер.

Читати "Моя Київщина" у Telegram