#

На Фастівщині з’явився Центр підтримки сім’ї та дитини

19.04.2024 12:29
На Фастівщині з’явився Центр підтримки сім’ї та дитини
Фото з місця подій

У Великоснітинському старостинському окрузі з’явився Центр підтримки сім’ї та дитини стаціонарного відділення Фастівського міського центру соціальних служб

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Фастівської міської ради.

Відкриття Центру відбулося у межах дводенного форуму "Всі діти – наші": розвиток соціальних сервісів – своєчасна та якісна підтримка сімей з дітьми".

На захід завітали Національний директор СОС Дитячі Містечка Сергій Лукашов, Національна менеджерка проєкту "Право на сім’ю" СОС Дитячі Містечка Антоніна Загроцька, директор Київського обласного відділення СОС Дитячі Містечка Олена Кріпак, заступник Голови Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей Микола Литвиненко, директор департаменту соціального розвитку та ветеранської політики КОДА Ігор Мещан та голова Фастівської громади Михайло Нетяжук.

Центр надаватиме безкоштовні соціальні послуги внутрішньо переміщеним родинам та сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Робота закладу включатиме в себе:

  • консультування,
  • короткотермінове проживання,
  • денний догляд дітей з інвалідністю,
  • представництво інтересів,
  • соціальна адаптація,
  • кризове екстрене втручання,
  • соціальну інтеграцію та реінтеграцію,
  • соціальний супровід родин, у яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

Завдяки тісній співпраці з БФ "СОС" Дитячі містечка ", у приміщенні зроблено капітальний ремонт та оснащено необхідним обладнанням.

Заклад  було відкрито у межах реалізації проєкту “Право на сім’ю”, який реалізовує МБО “БФ “СОС Дитячі містечка” Україна за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Нагадаємо, що у Фастові та Фастівському районі не буде світла: графік.

Читати "Моя Київщина" у Telegram