#

На Київщині нардепку виштовхали із засідання ТВК (ФОТО, ВІДЕО)

27.10.2020 19:49
На Київщині нардепку виштовхали із засідання ТВК (ФОТО, ВІДЕО)
Вікторія Сюмар

Сьогодні, 27 жовтня, у будівлі сільради у Петропавлівській Борщагівці ввечері мало відбутися засідання ТВК, на яке не пускали журналістів Прямого, а народну депутатку Вікторію Сюмар виштовхали з приміщення

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Детектор медіа".

Журналісти Прямого каналу повідомили, що отримали інформацію нібито в будівлі додруковують бюлетені, щоб фальсифікувати вибори на користь сільського голови Петропавлівської Борщагівки Олексія Кодебського, хоча у партії "Європейська Солідарність" заявляють, що насправді вибори виграв їхній кандидат - голова сільської ради Софіївської Борщагівки Олесь Кудрик.

Ми намагаємось потрапити до Борщагівської сільської ради, сюди нас не пускають, незрозуміло чому. Тут є депутати Київської обласної ради, представники "ЄС", на другому поверсі перебуває народна депутатка Вікторія Сюмар. Нас сюди не пускають, штовхають. До нас потрапила інформація, що зараз тут, на другому поверсі, намагаються незаконно друкувати бюлетені, ми хотіли перевірити цю інформацію. Однак нам сюди просто потрапити не дають, - розповіла кореспондентка під час прямого включення.

Пізніше народна депутатка Вікторія Сюмар, розповіла, що хотіла зустрітись із Олексієм Кодебським, але її виштовхали. Наразі вона дістати відео з камер спостереження, де може бути зафіксований цей інцидент.

Я зайшла на прийом до нього, мені сказали, що його немає, але на столі у його секретарки лежали бюлетені. І вона фіксувала, де він набрав яку кількість голосів. Я думаю, що це робилося з тим, аби дати потім вказівку ТВК, аби свідомо визнавати недійсними вибори там, де наш кандидат набрав більше голосів. Я намагалася сфотографувати бюлетені, тому що в кабінеті посадової особи не можуть знаходитись протоколи і дані виборів. В результаті дівчина почала ховати ці протоколи, видно, що вона їх перевернула відразу, але видно, що це протоколи, з печатками, отака пачка. Вона їх заховала під стіл, - каже Вікторія Сюмар.

Після цього народну депутатку буквально вигнали з приміщення. Одразу на місці вона заповнила протокол про кримінальне правопорушення, про перешкоджання діяльності народного депутата.

Нагадаємо, що члени Білоцерківської міської ТВК вирішили "провітрити приміщення", після чого кворум не зібрався.

Читати "Моя Київщина" у Facebook