На Київщині відкрили обласний пресцентр "Столичний регіон" (ФОТО)
12 жовтня 2025 року творчий колектив інформаційного агентства "Моя Київщина" та редакції газети "Слово і Діло" провели відкриття пресцентру
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".
Під час зустрічі обговорили ситуацію в українській столиці та на Київщині, а також накреслили головні завдання для інформаційного майданчика.
"Столичний регіон" покликаний об'єднати зусилля громадськості, журналістів, політиків, підприємців, представників влади та культурних діячів на шляху реформ, відбудови та розвитку. Основними напрямками роботи будуть проведення круглих столів, дискусійних клубів, інтерв'ю та пресконференцій. Також за участю партнерів проводимуть соціологічні дослідження, творчі зустрічі та благодійні акції. Журналістські розслідування та вивчення закордонного досвіду розвитку столичної агломерації теж визначені окремими напрямками діяльності.
Під час відкриття пресцентру відбулося відкриття виставки картин сучасних українських художників із Київщини: Анатолія Марчука (Макарів), Леоніда Маадира (Біла Церква), Володимира Гарбуза (Миронівка), Ірини Третьяк (Вишгород), Олександри Бондик (Київ) та Миколи Пашковського з Рівненщини.
Українська поетеса Тетяна Іванчук зі Ставища порадувала присутніх виконанням своїх віршів.
Читайте: Відбувся черговий дискусійний клуб "Столичний регіон" на тему відтермінування місцевих виборів.



