#

На Київщині вже відновили майже 17 тисяч об'єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій

04.02.2024 13:10
На Київщині вже відновили майже 17 тисяч об'єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій
Фото з місця події

У Київській області вже відновили майже 17 тисяч об'єктів, які були пошкоджені внаслідок бойових дій на території громад

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

На жаль, ворог продовжує атаки на Київщину. Тому кількість пошкоджених обʼєктів зростає. На сьогодні пошкоджено та зруйновано понад 29 тис. обʼєктів. Попри це відбудову не припиняємо. Вже відновили майже 17 тис обʼєктів,

– зауважив начальник КОВА.

Київська ОВА спільно з громадою Ірпеня капітально відремонтувала 31 приватний будинок навпроти ЖК "Ірпінські Липки", пошкоджений внаслідок російської агресії. З нуля будують ще 30 будинків. Це приватний сектор по вулиці Багірова. 

Начальник КОВА нагадав, що цього тижня в селі Михайлівка-Рубежівка відкрили новий гуртожиток для 19 родин вимушених переселенців. Тут облаштували сучасні смарт-квартири. Наразі в них мешкатимуть 53 особи. 

Руслан Кравченко підкреслив, що Київщина продовжує реалізацію антикорупційних заходів в області. Група "Прозорість та підзвітність" за участю правоохоронців відвідала всі сім районів Київщини.

Нагадаємо, що утримання автодоріг державного значення Київщини протягом наступних трьох років обійдеться платникам податків у 3,88 млрд гривень.

Читати "Моя Київщина" у Facebook