#

На Київщині зареєстровані майже 328 тисяч ВПО

14.02.2024 16:20
На Київщині зареєстровані майже 328 тисяч ВПО
Фото з місця події

При Київській ОВА провели засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб за участі віцепрем’єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис голови КОДА Руслана Кравченка.

У межах засідання пройшло активне спілкування з представниками громад, у яких оселилися ВПО. Голова КОДА відзвітував, що вже зроблено у цьому напрямку: створено 32 місця тимчасового проживання, в тому числі 17 модульних містечок, де мешкають понад 4,4 тис. ВПО; за підтримки благодійників вже реконструювали низку гуртожитків у Богуславі, Сквирі, Михайлівці-Рубежівці, Томашівці для комфортного проживання ВПО; переобладнуються нежитлові приміщення у комфортні оселі. 

Однак, на жаль, можливості не встигають за потребами. Тут на допомогу приходять іноземні партнери.

Завдяки благодійному фонду «Місія Хансена в Україні» та його засновнику Деллу Лой Хансену реалізується 4 проєкти для ВПО. Це 487 квартир та 220 індивідуальних будинків. 

- нагадав Руслан Кравченко. 

Не забув голова КОДА і про таке болюче питання як працевлаштування:

Не менш важливе питання – працевлаштування ВПО. Заохочуємо роботодавців до прийняття на роботу внутрішньо переміщених осіб. Вже з початку цього року роботодавці отримали компенсацію на оплату праці за 52 особи із числа ВПО. Стимулюємо внутрішньо переміщених осіб розвивати свій бізнес.

Нагадаємо, що відбулася зустріч начальника Київської ОВА Руслана Кравченка з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Мартіном Обергом.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: