#

На Київщині ГУ ПФУ привітало переможців конкурсу дитячої творчості

26.08.2018 14:59
На Київщині ГУ ПФУ привітало переможців конкурсу дитячої творчості

В середу, 22 серпня у Головному управлінні Пенсійного фонду України Київської області привітали переможців шостого традиційного конкурсу дитячої творчості, присвяченого Дню Незалежності України

Про це повідомляє "Моя Київщина" із посиланням на прес-службу Київської обласної державної адміністрації.

Конкурс щорічно проводиться серед дітей працівників Фонду  області з метою популяризації мистецтва різних напрямків (малюнків, вишивки, аплікацій та інших виробів), залучення дітей до занять малюванням та іншою творчістю, формування  громадянської свідомості, національної гідності та патріотизму.

До участі у конкурсі були запрошені вихованці дошкільних, учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, за трьома віковими групами: І група – діти до 6 років; ІІ група – діти 6-9 років; ІІІ група – діти 10-16 років.

Під час оцінення робіт взято до уваги творчий підхід, оригінальність задуму, художній рівень та майстерність виконання, органічне поєднання національних художніх традицій та сучасних тенденцій.

Переможцями конкурсу стали –

У номінації "Кращий малюнок":

Івасенко Софія, 5 років (Білоцерківське ОУ ПФУ Київської області);

Ільїна Ольга, 9 років (Броварське ОУ ПФУ Київської області);

Вєрємєєва Вероніка, 14 років (Києво-Святошинське ОУ ПФУ Київської області);

У номінації «Вишивка»:

Бордусь Софія, 9 років (ГУ ПФУ у Київській області);

Кравчук Каріна, 13 років (Ірпінське ОУ ПФУ Київської області).

У номінації "Аплікація та інші вироби":

Самєдова Заріна, 5 років (Васильківське ОУ ПФУ Київської області);

Бутківська Станіслава, 7 років (Кагарлицьке ОУ ПФУ Київської області);

Мялук Дарина, 13 років (Сквирське ОУ ПФУ Київської області).

Переможці були нагороджені дипломами, а в подарунок отримали книги, адже книга – це невичерпний колодязь знань.

Начальник головного управління, Василь Фатхутдінов, привітав переможців та відзначив, що з року в рік майстерність учасників конкурсу зростає. Кожна робота є унікальною і свідчить про надзвичайні здібності талановитих дітей Київщини.

Василь Гайнулович побажав переможцям та учасникам аби захоплення мистецтвом приносило лише позитивні емоції. Також зичив творчого натхнення, ентузіазму, невичерпної енергії та запевнив, що наступний конкурс матиме ще яскравіші барви, адже кожен набереться хисту та майстерності й наповнить в наступному році виставку ще кращими роботами.

До привітань долучився й голова Київської обласної профспілкової організації працівників Фонду Леонід Білоус, який зазначив, що даний конкурс ініційований задля відкриття та підтримки талантів й збереження національної спадщини, якими являються наші діти. Леонід Васильович переконав усіх, що й в подальшому заплановано проведення таких заходів, а профспілки залюбки імпонуватимуть добрій традиції, що складається в головному управлінні.

В свою чергу, голова ради ветеранів Анатолій Христинченко приєднався до сказаних слів та зазначив, що раніше не було конкурсів такого масштабу та від щирого серця подякував організаторам та конкурсантам за приємні враження, що залишились після перегляду робіт.

Читати "Моя Київщина" у Telegram