#

На Київщині обласна влада витратила на ремонт доріг п'яту частину запланованих коштів

24.09.2018 15:54
На Київщині обласна влада витратила на ремонт доріг п'яту частину запланованих коштів
Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 24 вересня, голова Київської обласної ради Ганна Старикова повідомила про стан реалізації обласних програм, зокрема про реалізацію пілотного проекту по розвитку автодоріг

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Ганни Старикової у Facebook.

Відсоток виконання обласних програм на Київщині становить 22,08%, що в грошовому еквіваленті – 414 103,50 тис грн. Всього обласними депутатами була затверджена загальна сума в 1 875 799,60 тис грн.

"Окремо хочу показати ситуацію із пілотним проектом по розвитку автомобільних доріг області. Станом на сьогодні програма виконана на 22,02%, а це - 295 799,94 тисяч гривень із 1 343 186,70, які визначені обласним бюджетом. Погодні умови вже є не сприятливими для проведення ремонтних робіт. А отже, сподіватися, що до кінця року експериментальна програма буде виконана – марно", - повідомила Старикова.

Голова ради переконує, що стан реалізації обласних програм знаходиться на критичному рівні, а депутати дадуть свою оцінку такої роботи облдержадміністрації.

"Ми, як близька до столиці область, маємо бути взірцем для всієї України. Проте, маємо не втішні результати. Що це – свідомий саботаж, чи невміле керування виконавчої влади в області – поки сказати важко", - зазначає Старикова.

Читати "Моя Київщина" у Telegram