#

На Переяславщині через два роки після загибелі поховають воїна Ярослава Муху

08.03.2024 19:07
На Переяславщині через два роки після загибелі поховають воїна Ярослава Муху
Ярослав Муха

Захисника України Ярослава Муху зі Студеників, який був похований у Дніпрі як невідомий солдат, через майже два роки ідентифікували та повернули додому

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Інформатор".

12 березня у Студениках (Студениківська ТГ) поховають захисника України Ярослава Муху. Коли загинув, йому було 26 років. Із 7 квітня 2022 року він вважався зниклим безвісти. Виявилося, що його поховали у Дніпрі як невідомого солдата. Тим часом через аналіз ДНК тривали пошуки, зрештою, вони завершилися нещодавно і його змогли ідентифікувати. Тепер тіло загиблого воїна повертають додому. 

Ярослав Муха пішов добровольцем захищати Україну з 26 лютого 2022 року. Був механіком-водієм гармати протитанкового артилерійського взводу. Захищав столицю від окупантів. Під селом Мощун на Київщині тоді розгорнулися найзапекліші бої, за які Ярослава відзначили медаллю "За особливу службу". Після визволення Київщини був відправлений до Харківської області. 7 квітня 2022 року біля міста Ізюм, коли воїни допомагали у ремонті вантажівки, навантаженої боєкомплектом, ворожий снаряд потрапив просто між ними. Тіла захисників довго не могли забрати через запеклі бої. З того часу Ярослав Муха вважався зниклим безвісти.

12 березня об 11:00 у Храмі Воскресіння Христового у Переяславі загиблого захисника відспівають. О 12:00 траурний кортеж вирушить до Студеників, до батьківського дому Ярослава. Потім його поховають на місцевому кладовищі.

Нагадаємо, що нещодавно КНП "Переяславська БЛІЛ" отримала  два інкубатори для новонароджених Air Incu I для акушерсько-гінекологічного відділення від благодійного фонду "Благомай".

Читати "Моя Київщина" у Telegram