На трасі Київ-Житомир п'яного пішохіда збив автомобіль (ФОТО)
У суботу ввечері в стані алкогольного сп'яніння жінка вирішила перебігти через трасу Київ-Житомир, але потрапила під колеса автомобіля
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "dtp.kiev.ua ".
Перебуваючи під дією алкоголю жінка в суботу в другій половині дня вирішила по-швидкому перейти через трасу Київ-Житомир в невстановленому місці. Однак трагедією закінчилася дана витівка як для водія, так і для пішохода. Горе пішохід потрапив під колеса транспортного засобу марки «Шкода».
Водій не очікував появи пішохода на трасі, варто відзначити, що і швидкість руху авто була чималою. Пішохода відкинуло в сторону, у жінки серйозна черепно-мозкова травма, асфальтне покриття було просто залито кров'ю.
Постраждалу госпіталізували, за її життя борються медики.
Правоохоронцями ж відкрито кримінальне провадження, відповідно до ПДР в даному випадку є і вина водія.
Читати "Моя Київщина" у Telegram