#

На Вишгородщині знайшлася бабуся, котру шукали три дні

10.12.2020 18:40
На Вишгородщині знайшлася бабуся, котру шукали три дні
Фото з місця події

Сьогодні стало відомо, що 70-річна Марія Василівна Дудич, яка пішла з дому в селі Хотянівка Вишгородського району, знайшлася

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина"  з посиланням на пресслужбу Вишгородського відділу поліції.

У вівторок до Вишгородського відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення бабусі у селі Хотянівка. Зі слів рідних, жінка могла не орієнтуватися  у часі та просторі, та пішла разом зі своїм псом. 

На пошуки 70-річної жінки одразу вирушили працівники Вишгородського відділу поліції та кінологи зі службовим собакою. Також поліція попросила громадян долучитися до пошуків бабусі.

Сьогодні знайшли стареньку, і поліція дякує всім небайдужим громадянам, які допомогли розшукати та повернути рідним стареньку. Наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Правоохоронці щиро вдячні всім, хто не залишився осторонь чужої буди та долучився до пошуків. Особлива подяка висловлюється дівчині, завдяки якій і знайшлася старенька, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що у місті Боярка 13-річний Дамір Сорокін пішов з дому та не повернувся.



Читати "Моя Київщина" у Telegram