На Всеукраїнському конкурсі МАН визначили кращих юних дослідників Київщини
На Всеукраїнському конкурсі-захисті
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Київщину представляла команда у
складі 47 учнів, 23 з них стали переможцями, виборовши 3 перших, 10 других та
10 третіх місць
Про це повідомляє інформаційний портал «Мій Житомир»
з посиланням на пресслужбу Київської обласної ради.
Найбільш масштабна подія у науково-освітньому
просторі МАН відбулася у форматі онлайн, де зібрала понад 30 000 переглядів.
Попри карантинні обмеження і нововведення в
організації та проведенні заходу, аудиторія Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН була багаточисельною та активною.
Абсолютні переможці всеукраїнського конкурсу, володарі «золотих» медалей, які вибороли I місця:
- Оксана Мартиненко, 11 клас (КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації») –I місце в секції «Іспанська мова»;
- Дмитро Кравець, 10 клас Білоцерківської ЗОШ I-III ступенів № 6 – I місце в секції «Журналістика»;
- Марія Яковенко, випускниця Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 –I місце в секції «Геологія, геохімія та мінералогія».
Юних дослідники Київщини зі «срібними» нагородами:
- Єлизавета Солодовчук, 10 клас (Сквирський академічний ліцей, вихованка Сквирського районного центру дитячою та юнацької творчості – II місце в секції «Фольклористика»;
- Майя Скідан, випускниця Бучанського НВК «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів – загальноосвітня школа I-III ступенів № 4» – II місце в секції «Мистецтвознавство»;
- Юлія Приходько, випускниця Клавдіївської ЗОШ школи І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Бородянської райради – II місце в секції «Українська мова»;
- Ольга Солоненко, 11 клас Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородської райради – II місце в секції «Правознавство»;
- Анастасія Падлевська, випускниця Білоцерківського НВО - «Перша Білоцерківська гімназія – школа I ступеня» – II місце в секції «Історія України»;
- Марія Ковальська, 11 клас Переяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – II місце в секції «Гідрологія»;
- Валентин Ващенко, випускник Жуківського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок» Згурівської райради – II місце в секції «Матеріалознавство».
- Дмитро Михайлюк, 10 клас Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов – II місце в секція «Екологія»;
- Яна Гаращенко, 11 клас Баришівського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Баришівської селищної ради, вихованка Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія» – II місце в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування»;
- Іван Шевченко, випускник Броварської гімназії імені С.І. Олійника – II місце в секції «Ветеринарія та зоотехнія».
Володарі III місць з «бронзовими» нагородами:
- Богдан Невгада, вихованець КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», 11 клас ліцею «Білоцерківський колегіум» –III місце в секції «Історичне краєзнавство»;
- Іван Коваленко, випускник Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Дашенка – III місце в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»;
- Діана Гуменюк, випускниця Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, Сквирського академічного ліцею – III місце в секції «Педагогіка»;
- Віталія Бондаренко, випускниця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – III місце в секції «Німецька мова»;
- Сергій Григоренко, 11 клас Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7– III місце в секції «Кібербезпека»;
- Євгеній Ситник, випускник Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» – III місце в секції «Прикладна математика»;
- Юлія Беженар, 11 клас Білоцерківського НВО «Ліцей – МАН»–III місце секція «Астрономія та астрофізика»;
- Іван Лазоренко, випускник Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» м. Бориспіль – III місце в секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит»;
- Олександра Федоренко, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, 11 клас Сквирського академічного ліцею – III місце в секції «Зоологія»;
- Анастасія Крепець, 11 клас Новоолександрівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Згурівського району – III місце в секції «Хімія».
За результатами конкурсу трьох МАНівців Київщини нагороджено спеціальними призами, рекомендовано до участі у міжнародних заходах:
- Марію Яковенко, випускницю Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20;
- Сергія Григоренка, учня 11 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради;
- Дмитра Жмайла, учня 11 класу Богуславського академічного ліцею №1.
Також нагадаємо, що в
селі Пашківка Макарівського району завершили реконструкцію школи – Василь
Володін проінспектував навчальний заклад.
Читати "Моя Київщина" у Facebook