#

Обухів перед виборами повернувся у "дев’яності" (ФОТО)

20.10.2020 09:10
Обухів перед виборами повернувся у "дев’яності" (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Кандидатка на посаду голови Обухівської ОТГ Лариса Ільєнко у соціальних мережах розповіла, що виборчі баталії в Обухові поступово перетворюються на справжні бойові дії

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Лариса Ільєнко. Громадська діячка" у Faсebook.

На мене і мою команду "БАТЬКІВЩИНИ" вже давно відбуваються підлі напади з боку моїх опонентів. І якщо ще вчора вони виражались у вигляді фіктивних кримінальних справ та брехливих сюжетів на центральних телеканалах, то сьогодні наші політичні опоненти вдались до бандитських методів, - пише жінка.

Також вона розповідає, що 19 жовтня невідомі спалили автомобіль кандидата в депутати Магсудова Валєха. Окрім того, у цей день було викрадено автомобіль лідера місцевого списку партії "Сила і Честь" Дмитра Зрайченка, який нещодавно зробив заяву про підтримку своєю політсилою Ільєнко, як єдиного кандидата на посаду голови ОТГ.

Я дуже добре усвідомлюю, що мої особисті рейтинги та рейтинги партії "Батьківщина" за 6 днів до голосування зовсім не влаштовують діючу владу. Але, шановні опоненти! Не повертайте Обухів у "дев’яност" в агонії втратити свої пригріті крісла! – зазначає Ільєнко.

Нагадаємо, що у місті Обухів забудовник вимикає електроенергію в будинку жителя, бо той, за його словами, має борг за додаткові квадратні метри в будинку та не хоче його сплачувати.


Читати "Моя Київщина" у Facebook