Київщина під обстрілом: російські дрони та ракети атакують міста навколо столиці (ФОТО) (ОНОВЛЕНО)
Сьогодні зранку росія почала масовану атаку по Україні дронами та ракетами. Об’єктами удару стали також Обухів та Вишневе, розташовані поблизу Києва, звідти повідомляють про влучання
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на місцеві телеграм-канали.
4 квітня зранку росія здійснила масовані удари по Україні, застосувавши безпілотники та крилаті ракети. Повітряну тривогу оголосили майже на всій території країни, інтенсивні атаки спостерігаються також у передмістях столиці. Після 10:00 по Україні були запущені крилаті ракети з літаків Ту-95МС, а також носії аеробалістичних ракет "Кинджал" з Міг-31К.
У Києві та навколишніх містах активно працюють сили ППО, фіксуються вибухи та прильоти. Жителів закликають залишатися в укриттях та дотримуватися правил безпеки.
Очевидці повідомляють про пошкодження будівель у низці міст, проте деталі уточнюються. Влада наголошує на готовності сил оборони реагувати на всі загрози та закликає населення зберігати спокій і слідкувати за офіційними повідомленнями.
Як повідомив начальник КОВА, на Київщині внаслідок російського обстрілу загинула людина:
На жаль, маємо трагічні наслідки. Станом на зараз відомо про одну загиблу людину. Попередньо також є один поранений. Уся необхідна допомога надається.
Прошу всіх жителів області реагувати на сигнали повітряної тривоги та негайно прямувати в укриття. Не ігноруйте небезпеку. Ворог продовжує атакувати наші громади,

