Поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві обухівчанина
Учора, 23 червня, в Обухові правоохоронці спіймали зловмисника, що холоднокровно зарізав молодого хлопця
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на прес-службу Головного управління Національної поліції в Київській області.
Нагадаємо, що вчора, 23 червня, в Обухові між двома чоловіками стався конфлікт, який закінчився кривавою різаниною посеред міста.
Як з’ясувалося, убитий – це місцевий житель віком 25 років. Смерть настала в результаті колото-різаної рани в області шиї. Відтак, було встановлено особу підозрюваного, яким виявився також житель Обухова.
Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.
Оперативники затримали втікача за дві години в сусідньому місті Українка. Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).
Читати "Моя Київщина" у Telegram