#

Погода для жителів Київщини на 13-те грудня

12.12.2018 19:30
Погода для жителів Київщини на 13-те грудня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині, 13 грудня, далі будуть йти опади у вигляді мокрого снігу, зумовлені виходом циклону із акваторії Чорного моря. Вітер північно-західний із швидкістю 4-5 метрів за секунду. Температурні показники по всій території області вдень та вночі будуть коливатися в однакових межах -2..0. В загальному протягом дня переважатиме хмарна погода. Вранці на дорогах ожеледиця

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) жителів чекає прохолодна та волога погода. Температура повітря до -1⁰…0⁰ вдень, та до -2⁰…0⁰ вночі. Пориви вітру до 6 метрів за секунду. Можливий туман.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) близьке проходження теплого фронту зумовить рясні опади. Температура приземного шару атмосфери буде в межах -2⁰…0⁰ вночі та -1⁰…+1⁰ вдень. Вранці ожеледиця, можливий туман. 

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) сніг далі буде дошкуляти жителям. Стовпчики термометрів протягом доби коливатимуться у межах -2⁰..0⁰. Вітер північно-західний 3-4 метрів за секунду. У ранкові години дороги покриються ожеледицею.  

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) холодно та волого. Температура повітря буде коливатися в межах -1⁰…+1⁰ вдень, та -2⁰…+0⁰ вночі. Швидкість вітру – 4-5 метрів за секунду. Протягом дня очікується мокрий сніг.     

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) протягом дня на небосхилі буде переважати абсолютна хмарність, що буде супроводжуватися снігом. Температура по всій території буде в межах -2⁰…0⁰ вночі та +2⁰…0⁰ вдень. Швидкість вітру до 5 метрів за секунду. Можливий туман.

Протягом дня можливі зміни.

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: