Поліція Київщини затримала чоловіка за зберігання гранати та домашнє насильство
У Вишгородському районі 38-річний чоловік зберігав за місцем свого проживання гранату, якою погрожував дружині. Йому загрожує до семи років позбавлення волі
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на поліцію Київщини.
17 листопада, близько 01:10 до поліції звернулася жителька села Зорин Іванківської громади та повідомила про вчинення щодо неї домашнього насильства. Правоохоронці з'ясували, що зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, під час сварки з дружиною витягнув з кишені гранату із запалом та погрожував її застосуванням. Жінці вдалося забрати у чоловіка з рук запал, після чого він жбурнув корпус гранати у стіну, де боєприпас застряг.
На місці події працювали слідчо-оперативна група та вибухотехніки поліції Київщини. У результаті проведеного в житловому будинку обшуку, працівники поліції виявили та вилучили запал УЗРГМ-2 та корпус ручної гранати Ф-1. Фігуранта затримано в процесуальному порядку та доправлено до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі, за процесуального керівництва Вишгородської окружної прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру (ч. 1 ст. 263 ККУ). Також, за вчинення домашнього насильства на кривдника складено адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.
У суді підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Читати "Моя Київщина" у Telegram