#

"Повір у себе": у Броварах відкрилася виставка творчих робіт дітей з інвалідністю (ФОТО)

01.12.2020 20:40
"Повір у себе": у Броварах відкрилася виставка творчих робіт дітей з інвалідністю (ФОТО)
Фото з місця події

Сьогодні, 1 грудня, у рамках XXIV міського фестивалю творчості дітей із особливими потребами у Броварах відкрилася виставка творчих робіт "Повір у себе"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Трибуна Бровари".

Зазвичай у рамках фестивалю крім виставки творчих робіт відбувається ще й концертна програма. Цьогоріч із метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби, презентували лише виставку творчих робіт.

Виставка триватиме до 3-ого грудня. Роботи можна переглянути у фойє МКЦ "Прометей" із 10:00 до 15:00.

Цьогоріч у виставці творчих робіт взяли участь 160 дітей із різних шкіл Броварів, міського центру комплексної реабілітації дітей із інвалідністю та школи для дітей із особливими потребами "Мозаїка". Порівняно з минулим роком, кількість учасників та їх робіт значно зменшилась.

Того року у виставці взяли участь близько 220 дітей із усіх броварських шкіл. На жаль, цього року не всі школи долучилися до фестивалю, – зазначила провідна спеціалістка Броварського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Гаврись.

Незважаючи на меншу кількість учасників, наразі фойє МКЦ "Прометей" майорить різнокольоровими барвами робіт броварських дітей. На виставці можна побачити як художні роботи виконані фарбами, олівцями та бісером, так і аплікації, поробки з дерева та тканини.

По закінченню виставки усі діти-учасники традиційно отримають цінні подарунки.

Нагадаємо, що наразі у Броварах хворіють на коронавірус 22 працівники дитячих садочків, 30 учителів шкіл, а також 38 учнів.Читати "Моя Київщина" у Telegram