#

Президент Петро Порошенко накреслив основні завдання для нового керівництва Київщини

31.10.2018 08:14
Президент Петро Порошенко накреслив основні завдання для нового керівництва Київщини

Вчора, 30 жовтня, Петро Порошенко представив нового голову голову Київської обласної держарної адміністрації – Олександра Терещука

Про це повідмляє "Моя Київщина" з посиланням на офіційне інтернет-представництво Президента України

"Головне завдання, яке я ставлю новому голові ОДА – це захист людей, в тому числі і соціальний захист. Ми маємо бути абсолютно відкритими до проблем людей і не класти проблеми у "довгу шухляду", а вирішувати їх", - підкреслив Президент Петро Порошенко під час представлення нового голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука.

"Ми не можемо допустити зниження рівня життя людей. Є проблеми із субсидіями? Спростіть, нарахуйте, а потім розберетесь. В жодному разі не можна, щоб людині було відмовлено, особливо, коли вона має законне право на це", - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що це питання  кореспондується з енергоефективністю, з підвищенням ефективності використання бюджетних коштів.

Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Президент особливо підкреслив, що потрібно зробити ще один крок і переходити до монетизації субсидій. За його словами, коли людина заощаджує електроенергію, тепло, пальне, заощаджує газ, то частину цих коштів краще віддати людині.

Глава держави також підкреслив, що механізм монетизації субсидій має бути негайно розроблений і запроваджений якомога швидше. Він наголосив, що Уряд має забезпечити відповідну ефективну роботу, щоб кожен мав можливість звернутися і вирішити свою проблему.

Петро Порошенко також зазначив, що не можна допустити аби "будь-які політикани, пообіцявши, що газ, а раніше це був бензин, цукор, а ще до цього хліб… буде безкоштовним, будемо роздавати". "Ми цим вже наїлися. Безкоштовний сир – тільки в мишоловці. Або в імперській столиці, в Москві, куди треба було їздити для того, щоб отримувати газ і здавати суверенітет. Ми не допустимо повернення до цих часів",  - сказав Президент.

Нагадаємо, що вчора, 30 жовтня, в приміщені Київської облдежадміністрації Президент України Петро Порошенко офіційно представив Олександра Терещука в якості губернатора Київської області.

Читати "Моя Київщина" у Telegram