#

Ремонт білоцерківського ЦНАПу оцінюють в 92 мільйони

01.04.2021 19:45
Ремонт білоцерківського ЦНАПу оцінюють в 92 мільйони
Фото з мережі інтернет

На сайті Білоцерківської міськради опублікований проєкт рішення про затвердження проєктно-кошторисної документації ремонту приміщення по вул. Театральна, 5, в якому планують зробити Центр надання адміністративних послуг

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "БЦ. NEWS".

Затвердили проєктно-кошторисну документацію, загальною кошторисною вартістю 92 947,48842 тис. грн

Найменування об’єкта, його місце розташування – Реконструкція нежитлової будівлі (незавершене будівництво) під адміністративну будівлю з розміщенням центру надання адміністративних та соціальних послуг (в форматі «Прозорий офіс») по вул. Театральна, 5 у м. Біла Церква Київської області, – йдеться у повідомлення міськради.

Проєктною організацією виступить приватне підприємство Фірма"БРАМА-АБФ", головним інженером проєкту буде Васильєва Олена Сергіївна.

Іще 10 грудня 2019 року, виконком приймав аналогічне рішення, оцінюючи вартість ремонту в 76 млн грн! – сказано у повідомленні "БЦ. NEWS".

Також у повідомленні нагадали, що Міністерство розвитку громад та територій України раніше повідомило новину про те, що 6 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) цього року включені до Програми "Велике будівництво" та будуть профінансовані з державного бюджету, серед яких і ЦНАП у Білій Церкві. На всі шість будівель, включно з білоцерківським, виділять близько 147 млн грн, тобто білоцерківська споруда буде найдорожчою.

Депутати Білоцерківської міської ради на ремонт цього приміщення заклали з місцевого бюджету всього 13 млн грн.

При цьому ремонт відбуватиметься у недобудові по вул. Театральна, 5, яку міська влада у 2018 році купила за 24 млн грн. Національне антикорупційне бюро України веде розслідування цієї купівлі. Мова йде про можливе завищення вартості приміщення на 19 млн грн. Слідство не завершено. При цьому чиновники з усіх сил намагаються розпочати ремонт недобудови, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, що у місті Славутич Вишгородського району профінансують проєкт велоінфраструктури за програмою регіонального розвитку "Підтримка розвитку депресивних територій".

Читати "Моя Київщина" у Facebook