Сільраді у Ставищенському районі повернули незаконно виділені 4 га землі
Сьогодні, 13 грудня, у прокуратурі Київщини повідомили про повернення у власність Розумнянської сільради Ставищенського району 4 га землі, які незаконно передали у приватну власність
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.
У 2008 році розпорядженням Ставищенської районної державної адміністрації у приватну власність 2 громадян надано земельні ділянки площею по 2 га кожному для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель резервного фонду сільськогосподарського призначення в межах Розумницької сільської ради Ставищенського району.
Вказані земельні ділянки на момент їх відведення відносились до земель комунальної власності, а набувачі земельних ділянок – громадяни не входили до виключного переліку осіб, яким законом дозволено отримувати у приватну власність землі резервного фонду.
Таким чином, райдержадміністрація розпорядилася землями комунальної власності з перевищенням повноважень.
Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.
Реагуючи на виявлені порушення, Білоцерківською місцевою прокуратурою до суду пред'явлено позовну заяву про повернення у комунальну власність сільської ради незаконно відчужені земельні ділянки площею 4 га вартістю понад 700 тис грн на території Ставищенського району.
У грудні 2018 року позов місцевої прокуратури задоволений, рішенням суду визнано недійсними розпорядження Ставищенської РДА, державні акти на право власності на земельні ділянки та витребувано з незаконного володіння громадян на користь Розумницької сільської ради земельні ділянки.
Читати "Моя Київщина" у Telegram