#

Спортсмен з Київщини став переможцем юніорського Кубку Європи з дзюдо(ФОТО)

13.08.2018 16:28

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу управління фізичної культури і спорту КОДА

З 11 по 12 серпня спортсмен Київської обласної школи  Дільшот Халматов здобув золото на юніорському Кубку Європи з дзюдо.

Турнір відбувався у румунському місті Клуж-Напока, де представник Київської області Дільшот Халматов став чемпіоном у ваговій категорії до 55 кг.

Відзначимо, що у Дільшота це вже друге "золото" континентальних кубків. Перше місце він здобув місяць тому на кубку Європи в Пакші (Угорщина).

Спортсмен Київської обласної школи тренується під керівництвом тренерів Карена Баляна та Шухрата Халматова.

Загалом українці здобули два золота, два срібла та 11 бронз, і стали третіми у медальному заліку.