#

Спортсмени з Білоцерківщини взяли участь у всеукраїнських змаганнях з фехтування (ФОТО)

30.01.2026 20:23
Спортсмени з Білоцерківщини взяли участь у всеукраїнських змаганнях з фехтування (ФОТО)
Білоцерківські фехтувальники

24–25 січня у столичному спорткомплексі ЦСК ЗСУ відбувся етап Кубка України - всеукраїнські змагання найсильніших з фехтування на рапірах серед чоловіків і жінок

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Управління з питань молоді та спорту БМР.

Серед жінок Білоцерківську громаду представили чотири вихованки ДЮСШ №1. Найкращий результат показала Марія Онопа, яка посіла 22 місце.

У чоловічих змаганнях громаду представили спортсмени обласного центру олімпійської підготовки. Богдан Лісовий завершив турнір на восьмому місці. Андрій Погребняк став переможцем змагань найсильніших серед чоловіків у особистому заліку.

Нагадаємо, параспортсменка з Київської області Олександра Кононова стала переможницею гонки-переслідування на етапі Кубка світу з парабіатлону, який відбувся у польському місті Якушице. Виступ спортсменки став одним із найяскравіших результатів у складі національної збірної України.


Читати "Моя Київщина" у Telegram