#

Спортсменка з Фастова здобула нагороду на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках

27.06.2024 20:08
Фото з мережі інтернет

Після завершення змагань Кубка світу з веслування на байдарках та каное (Польща) і Чемпіонату Європи з веслування на байдарках та каное (Угорщина) з нагородою повернулася фастівчанка Наталія Докієнко

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Фастівської міської ради.

Наталія Докієнко та Олександр Зайцев стали бронзовими призерами у змішаній байдарці-двійці на дистанції К2 500м на II етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Тренер спортсменів - Іван Докієнко.

У Фастові обговорили з міським головою Михайлом Нетяжуком перспективи розширення території веслувальної бази та розвиток веслувального спорту. Станом на сьогодні у місті веслуванням на байдарках та каное займається більше 60-ти дітей.

Нагадаємо, що понад 500 учасників взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході "Активні парки – Переяславський забіг" 22 червня.