#

Стало відомо, кого призначили очільником Броварського районного управління поліції (ФОТО)

14.01.2021 14:30
Стало відомо, кого призначили очільником Броварського районного управління поліції (ФОТО)
Фото з місця події

Учора, 13 січня, Максима Скидана було призначено начальником реформованого Броварського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Київській області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Трибуна Бровари".

Зазначимо, що на початку липня 2020 року Максима Скидана було призначено начальником Броварського відділу поліції. Зоною відповідальності Броварського відділу поліції були місто Бровари та населені пункти Броварського району.

До складу Броварського району увійшли: Березанська, Броварська (міські), Баришівська, Великодимерська, Згурівська, Калинівська, Калитянська селищні, Зазимська сільська територіальні громади.

Як повідомив "Трибуні-Броварів" новообраний начальник Броварського районного управління поліції Максим Скидан, саме ці міста тепер будуть у його підпорядкуванні.

На заході були присутні голова Броварської РДА Георгій Біркадзе, голова Броварської райради Сергій Гришко, секретар міськради Петро Бабич, керівники правоохоронних органів та голови новостворених ОТГ вже нового Броварського району.

Максим Скидан подякував керівництву за довіру та надану можливість керувати великим структурним підрозділом Головного управління.

Нагадаємо, що 9 січня у селі Літки Броварського району 78-річний чоловік застрелився з мисливської рушниці.Читати "Моя Київщина" у Telegram