#

Стало відомо, які освітні проєкти будуть продовжені на Київщині в 2021 році

28.12.2020 10:10
Стало відомо, які освітні проєкти будуть продовжені на Київщині в 2021 році
Фото з мережі Інтернет

Нещодавно депутати Київської обласної ради затвердили обсяги фінансування для розвитку галузі освіти на 2021 рік

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Завдяки цьому у наступному році буде продовжено реформування галузі, оновлення та створення сучасного освітнього простору в закладах освіти.

Розвиток системи освіти регіону є одним із пріоритетних у діяльності Київської обласної державної адміністрації. Надзвичайно важливим є те, щоб кожна громада, кожен заклад освіти змогли організувати навчальний процес на високому та сучасному рівні. І ми сприяємо в цьому. Прийнята програма розвитку освіти дає таку можливість, – розповів голова КОДА Василь Володін.

Програмою передбачено кошти на створення сучасного освітнього простору в рамках проєкту "Нова українська школа". Так, на забезпечення комп’ютерним, мультимедійним обладнанням, меблями навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти, що працюють за Концепцією "Нова українська школа", передбачено  понад 11 млн грн.

В області буде продовжено реалізацію проєкту "Опорна школа". У 2021 році заплановано подальше розширення мережі цих закладів. Опорні школи в територіальних громадах отримають найсучасніше інтерактивне обладнання для створення STEM-лабораторій. На ці заходи передбачено близько 5 млн грн.

Одним із напрямів реформування освіти є створення нової сучасної профільної школи. Облаштування навчальних кабінетів відповідно до принципів мотивуючого та креативного дизайну, технологічності та інклюзивності, розвиток дистанційної та змішаної освіти, продовження цифрової трансформації вимагає оновлення матеріально-технічної бази передбачено в проєкті "Профільна школа". На цей напрям передбачено близько 4,5 млн грн.

Професійно-технічна освіта області теж потребує підтримки та уваги. Робітника, який буде конкурентним на сучасному ринку праці неможливо підготувати на застарілому обладнанні. У 2021 році буду продовжено створення сучасних навчально-практичних центрів, навчальних кабінетів та лабораторій. В Програмі розвитку на заходи проєкту "Сучасні заклади професійної освіти" передбачено близько 8 млн грн.

Також у 2021 році буде продовжено оновлення технологічного обладнання харчоблоків, закупівля шкільних меблів для закладів освіти, виплата стипендій Голови Київської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що лідери органів учнівського самоврядування взяли участь у наймасштабнішому Всеукраїнському онлайн-форумі для молоді України "COVID-19 нас не зупинить! " за участю Президента України Володимира Зеленського.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: