#

"Стоп брехні" під ЦВК: як пройшла акція від "Нашого краю"

11.11.2020 17:53
"Стоп брехні" під ЦВК: як пройшла акція від "Нашого краю"
Фото з місця події

Київська обласна організація партії "Наш край" вийшла на протестну акцію "Стоп брехні" під стіни ЦВК через масові фальсифікації на місцевих виборах. Фальшування при підрахунку голосів були зафіксовані щонайменше у трьох районах: Фастівському, Богуславському, Васильківському

Про це повідомляє журналіст інформаційного порталу "Моя Київщина".

Як зазначив очільник Київської обласної організації партії "Наш край" Анатолій Присяжнюк, на підставі протоколів ДВК з мокрими печатками про підрахунок голосів виборців, "Наш край" на виборах до Київської обласної ради долає 5% бар'єр. Лідер партії запевняє, що Богуславська, Васильківська та Фастівська міські ТВК сфальсифікували результати виборів, аби представники даної політсили не потрапили до обласної ради, а Київська обласна ТВК в свою чергу не побачила такі зловживання та проігнорувала розбіжності кількості голосів в протоколах.

На думку партійців, вони стали жертвами "деребану" і "договорняків", до яких причетні інші політичні сили. Тому "Наш край" вже звернувся до суду з позовом про порушення виборчого законодавства.

Зокрема, активна група партії "Наш край" передала звернення до ЦВК, правоохоронних органів та народних депутатів щодо створення комісії по розслідуванню фальсифікацій, які відбулися після виборів 25 жовтня.

Нагадаємо, що напередодні партія "Наш край" закликала всі політичні сили, які "стали жертвами дерибану, договорняків, злочинної фальсифікації результатів виборів на Київщині" долучатися до сьогоднішнього заходу.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: