#

Тепло та економно: в Ірпінській школі встановили іноваційну систему опалення (ВІДЕО)

05.11.2021 10:50
Тепло та економно: в Ірпінській школі встановили іноваційну систему опалення (ВІДЕО)
Фото з місця подій

В Ірпінській школі №1 уперше в місті встановили інноваційну автоматичну систему регулювання тепла

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "ITV".

За словами розробників, лише в одній цій школі система допоможе зекономити до 400 тисяч гривень за опалювальний сезон, адже за допомогою пристрою можна оптимізувати систему опалення і використовувати стільки тепла, скільки необхідно.

Комерційна директорка ТОВ "НВП "Українські телекомунікаційні системи" Жанна Волокітіна розповіла, що за допомогою циркуляційного насоса ця система вирівнює температуру в приміщенні, за рахунок цього стає тепліше. Споживання стало більш економним за рахунок того, що перекривається подача в деякі періоди, і теплоносій не використовується.

Керувати оптимізатором системи опалення дуже зручно. Це можна робити з будь-якого місця і будь-якого пристрою, який підключається до інтернету. Режим економії особливо вигідно вмикати на період вихідних чи канікул.

Начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міськради додав:

У рамах економії бюджетних коштів, у рамах нинішніх умов, тих цін на газ, які виставляють для бюджетних установ газопостачальні компанії, цей пристрій оптимізує температурний режим у закладах і дійсно допоможе нам економити наші бюджетні кошти, кошти нашого міста.

Нагадаємо, що 8 листопада учні початкових класів Ірпінської громади повернуться на очне навчання.


Читати "Моя Київщина" у Telegram