#

Територіальній громаді міста Вишневе повернули два гуртожитки вартістю майже 400 млн грн

13.02.2024 17:30
Територіальній громаді міста Вишневе повернули два гуртожитки вартістю майже 400 млн грн
Фото з місця події

Київська обласна та Києво-Святошинська окружна прокуратури забезпечила реальне виконання судового рішення щодо повернення у розпорядження територіальної громади міста Вишневе двох гуртожитків вартістю майже 400 млн грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

Мова йде про два гуртожитки на 394 кімнати загальною площею понад  10 000 м², побудовані у 1976 та 1981 роках за кошти державних фондів.

Раніше у суді прокурори довели, що господарські товариства оформили право приватної власності на вищевказане майно Державного житлового фонду. Відчуження відбулось з грубими порушеннями встановлених законодавцем гарантій для його мешканців, які десятиліттями там проживали. Нові "власники" гуртожитків, погрожуючи виселенням, зобов’язали людей сплачувати за житло за новим надвисоким тарифом.

Захищаючи порушені інтереси територіальної громади та населення, окружна прокуратура звернулася до суду з позовом. За результатами розгляду справи завдяки наполегливій та принциповій позиції органів прокуратури області суд витребував спірні гуртожитки з незаконного володіння та скасував реєстрацію прав на зазначені житлові будівлі за товариствами.

На даний час спірні гуртожитки  повернули територіальній громаді.

Нагадаємо, що у Вишневому 24 грудня на вулиці Європейська, 30 почав працювати перший супермаркет "Сільпо".

Читати "Моя Київщина" у Facebook