#

У 2021 році білоцерківцям варто очікувати підвищення вартості проїзду у громадському транспорті

24.12.2020 10:50
У 2021 році білоцерківцям варто очікувати підвищення вартості проїзду у громадському транспорті
Фото з мережі Інтернет

У Білій Церкві планують переглянути тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському громадському транспорті на 2021 рік

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Крокус".

22 грудня під час чергового засідання член виконавчого комітету Руслан Костюченко висловив пропозицію внести до плану діяльності виконкому з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, питання про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на перший квартал 2021 року.

Як пояснила заступник міського голови Інна Новогребельська, таке питання наразі не може бути винесено без опрацювання, але начальник відділу транспорту і зв’язку вже визначає процедуру зміни тарифів на пасажирські перевезення в Білоцерківській ОТГ.

Міський голова Геннадій Дикий зазначив, що днями була проведена зустріч із перевізниками, під час якої обговорювалися нові маршрути в межах Білоцерківської ОТГ і питання тарифів на перевезення. Усі ці питання готуються на наступне засідання виконавчого комітету. 

Під час голосування пропозицію Руслана Костюченко внести до плану діяльності виконкому з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, питання про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на перший квартал 2021 року не підтримали.

Утім, жителям Білої Церкви і ОТГ варто очікувати підвищення вартості проїзду у громадському транспорті вже у першому кварталі 2021 році.

Нагадаємо, що 22 грудня в місті Біла Церква правоохоронці на вулиці Таращанська зупинили водія автомобіля ВАЗ.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: