У Білій Церкві пройшов Кубок України з рекордним трофеєм

19.12.2023 20:40
Фото з місця події

З 15 по 16 грудня у Білій Церкві відбувся Кубок України з вільної боротьби

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Апостроф.

Турнір зібрав найкращих борців країни, які продемонстрували високий рівень майстерності та незламний дух.

Яскравою особливістю цього року став унікальний трофей, створений Saxton Industrial, Inc. Цей ексклюзивний кубок, висотою 75 см та вагою 16 кг, був виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, покриття зі стерлінгового срібла та ручки оздоблені 22-каратним золотом. Вартість кубка становить 914 тисяч гривень, що робить його не просто символом перемоги, а й одним з найцінніших спортивних трофеїв в Україні, внесеним до Національного Реєстру Рекордів України.

Переможцем цього року стала команда з Івано-Франківської області, і трофей став не лише винагородою за їхні зусилля, але й символом їхнього спортивного духу та відданості.

Змагання не тільки підняли планку спортивних досягнень, але й стали культурним феноменом, що відображає національний дух, витривалість та єдність. Захоплююча атмосфера змагань, підкріплена підтримкою вболівальників, відображала непохитну силу українського спорту.

Нагадаємо, що броварчани вибороли перемогу на чемпіонаті України з паратриатлону.