#

У Білій Церкві аферисти залишили жінку без квартири

30.01.2019 11:56
У Білій Церкві аферисти залишили жінку без квартири
Фото з мережі Інтернет

На Київщині жінка разом зі своїм знайомим спланувала і реалізувала "план" по заволодінню чужою квартирою

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.

Поліцейським знадобилось майже два роки, аби "розплутати" цілий клубок махінацій: проведені десятки почеркознавчих експертиз, опитані сотні громадян, затребувані та вилучені велика кількість документів.

Досудовим слідством встановлено, що спочатку зловмисники відшукали "жертву" - нею стала жителька Білої Церкви, яка проживала у неприватизованій квартирі і зловживала алкогольними напоями. Під час чергового розпиття оковитої у власниці житла було викрадено паспорт.  Потім, реалізовуючи свій план, лиходії вклеїли фото і в різних інстанціях для переоформлення житла, вони надавали підроблений документ.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Спочатку  зловмисники отримали технічний паспорт на квартиру, потім оформили право власності на житло і, як кінцевий результат злочинної афери, жінку виписали з її власної квартири.

Лиходіям оголошена підозра у таких злочинах, як порушення недоторканості житла, шахрайство, викрадення та використання підроблених документів. Сьогодні кримінальний дует надає правдиві покази у поліції і невдовзі він постане перед судом.

Читати "Моя Київщина" у Facebook