#

У Білій Церкві збудували нове поле для міні-футболу

08.09.2018 11:03
У Білій Церкві збудували нове поле для міні-футболу

Почав функціонувати четвертий спортивний майданчик в рамках Державної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на офіційний сайт "Управління фізичної культури і спорту" КОДА.

"Ми вітаємо всіх, хто любить спорт, хто займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях. Всіх, хто не уявляє свого життя без спорту. В прекрасний час, на старті золотої пори та початку нового навчального року долинула до нас приємна звістка: в школі відкривається сучасний спортивний майданчик", – саме такими слова зустріли гостей у Білоцерківській школі №18 на церемонії відкриття нового поля для міні-футболу.

Спортивні майданчики такого штибу будуються в рамках Державної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України". Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. Виділено кошти на 13 майданчиків, і це четвертий об’єкт, який почав функціонувати цього року на території Київщини в рамках держпрограми: футбольні поля збудовано у Василькові, Гребінках та Підгірцях. Координатором виконання Держпрограми на території Київської області виступає Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації на чолі з керівником Сергієм Тимофєєвим.

В День знань відбулася церемонія відкриття футбольного поля, на яку було запрошено учнів, батьків, вчителів, просто небайдужих до спорту мешканців міста. І, звичайно, таке велике свято не обійшлося без високих гостей. На захід завітав Сергій Тимофєєв, привітавши всі присутніх і зі святом першого дзвоника, і з новим стадіоном. В урочистостях взяв участь мер міста Геннадій Дикий, який скромно відзначив, що його заслуги в появі нового стадіону немає – це повністю заслуга мешканців міста, які люблять спорт та справно платять податки. Також на заході були присутні начальник відділу освіти Юрій Петрик, керівник Управління з питань молоді та спорту Білої Церкви Катерина Литвиненко та інші поважні гості.

Поява такого спортивного об’єкту на території саме цієї школи невипадкова. У 18-й школі розуміють, що одним з напрямків, який впливає на стан здоров’я, є активно-спортивний спосіб життя, який має особливо велике значення для школярів. А для учнів цього навчального закладу заняття фізичною культурою і спортом давно стали невід’ємною частиною гармонійного і повноцінного життя. Тут діти люблять спорт, і спорт любить цих дітей. Школа №18 є школою олімпійського резерву. Доказом цього є велика кількість переможців та низка спортивних трофеїв, виграних поколіннями цієї школи.

Захід виявився дійсно святковим. Гостей руханкою з помпонами вітали учениці 11-х класів, композицією "Гра з м’ячем" юні футболісти та гімнастичними виступами майбутні олімпійські чемпіонки під гучні овації гостей спортивного свята.

Урочиста частина звершилася. Але спортивні змагання і тренування на новому майданчику тільки розпочинаються.

До речі, це один із двох спортоб’єктів, відкритих 1 вересня в Білій Церкві. Ще одне міні-футбольне поле та майданчик з вуличними тренажерами почав функціонувати на території школи №16, та вже в рамках іншої, обласної програми "Київщина спортивна".

Читати "Моя Київщина" у Facebook