#

У Богуславі оштрафували депутата, який 6 разів попався на корупції

09.08.2018 06:37
У Богуславі оштрафували депутата, який 6 разів попався на корупції

Сьогодні, 8 серпня, у прокуратурі повідомили, що депутата однієї з сільських рад Богуславського району покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури у Київській області.

Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді судом 6 адміністративних протоколів, пов’язаних з корупцією стосовно депутата однієї з сільських рад Богуславського району Київської області.

Під час судового розгляду вказаний депутат визнав свою вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7, ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7, ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Установлено, що він на 3 сесіях сільської ради, де вирішувалося питання про преміювання секретаря сільської ради, яка є його дочкою,  не повідомив про наявність у нього конфлікту інтересів та приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Суд правопорушника визнав винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 3400 гривень. 

Читати "Моя Київщина" у Telegram