#

У Богуславському районі розвалюється партійна структура "Батьківщини"

24.07.2020 11:28
У Богуславському районі розвалюється партійна структура "Батьківщини"
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що майже всі представники ВО "Батьківщина" від Богуславського району покинули фракцію через зміну ідеологічних поглядів лідера партії Юлії Тимошенко

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Олени Караван у Facebook.

Нагадаємо, що 22 липня про вихід із фракції офіційно оголосили депутати Медвинської ОТГ. За їхніми словами такому рішенню передувало об’єднання лідера партії Юлії Тимошенко із її "вічним ворогом" Олегом Ляшко. Окрім цього, політики обурені призначенням "нових-старих" керівників штабу ВО "Батьківщина" у столичній області.

Нагадаємо, що 20 липня на нараді територіальних партійних організацій ВО "Батьківщина" представила керівництво виборчого штабу на Київщині. Відтак, очільником виборчого штабу у Київській області став голова обласної організації "Батьківщини" Костянтин Бондарєв. Заступником з організаційної роботи призначено Ганну Старикову, а Володимир Полочанінов став заступником з агітаційно-пропагандистської роботи.

За словами депутатів Медвинської ОТГ, Костянтин Бондарєв всупереч всім законам "шулєрськими" методамибезпідставно відкликав аж вісім із дванадцяти депутатів.

Окрім цього, учора, 23 липня, секретарка Богуславської партійної організації ВО "Батьківщина" в Київській області Олена Караван повідомила про вихід із партії усіх членів 13 первинних організацій партії на Богуславщині. Зауважимо, що деякі з них пробули в партії по 15 років, однак зміна ідеології призвела до, фактично, розвалу структури "Батьківщини" у цьому районі.

На сьогоднішній день всі члени 13 первинних організацій ВО Батьківщина Богуславського району  в Київській області написали заяви про вихід з партії, а саме: Киданівська, Саварська, Михайлівська, Москаленківська, Іванівська, Хохітвянська, Щербашинська , Біївецька, Ісайківська, Митаївська, Побережківська, Медвинська , Бранипільська, - каже Олена Караван.

Однак, за словами секретарки, члени партії з інших первинних осередків все ще продовжують подавати заяви про вихід із фракції.

Читати "Моя Київщина" у Telegram