У Бориспільській виправній колонії виявлено грубі порушення
При перевірці в Бориспільській виправній колонії №119 прокуратурою області виявлено грубі порушення вимог кримінально-виконавчого та трудового законодавства при залученні засуджених до суспільно корисної праці
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службупрокуратури у Київській області.
Бориспільською місцевою прокуратурою за результатами перевірки, проведеної на виконання доручення прокуратури області, в державній установі "Бориспільська виправна колонія (№ 119)" виявлено грубі порушення вимог кримінально-виконавчого та трудового законодавства при залученні засуджених до суспільно корисної праці.
Встановлено, що всупереч вимог ст. 118 Кримінально-виконавчого кодексу України адміністрацією державної установи "Бориспільська виправна колонія (№ 119)", перевищуючи свої службові повноваження, на безоплатній основі залучено засуджених до ремонтних робіт, за відсутності укладених з ними цивільно-правових чи трудових договорів, з метою ухилення від виплати заробітної плати, податкових платежів та внесків до відповідних фондів соціального страхування.
Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.
Реагуючи на зазначені порушення в діях службових осіб державної установи "Бориспільська виправна колонія (№ 119)" Бориспільською місцевою прокуратурою 09.11.2018 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 172 та ч. 1 ст. 365 КК України. Досудове розслідування на даний час триває.
Робота щодо забезпечення дотримання прав засуджених на оплачувану працю продовжується та перебуває на особливому контролі керівництва регіональної прокуратури.
Читати "Моя Київщина" у Telegram