#

У Бориспільському музеї відбулось відкриття нової виставки (ФОТО)

08.03.2021 09:30
У Бориспільському музеї відбулось відкриття нової виставки (ФОТО)
Фото з місця події

У Бориспільському державному історичному музеї почала діяти виставка "Текстильні візерунки" членкині Національної спілки художників України та Асоціації Ручної Творчості Юлії Петренко

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Київської обласної ради.

Експозиція налічує 38 робіт, які відображають побут українців, релігійні свята та філософські роздуми мисткині. Але це лише частина колекції над якою майстриня працювала близько трьох років. Деякі роботи знаходяться в Чернігівській спілці художників України та на всеукраїнських виставках.

У своїх роботах я поєднала давньоукраїнські техніки: вибійка, клеєння льоном і так званий нетканий гобелен або «мотанка». Це поєднання допомогло відтворити своєрідний код нації і водночас додати свій інноваційний погляд на традиції, звичаї, обряди українського народу. Адже як казав М. Рильський: хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього, – розповіла Юлія Петренко.

Це вже друга персональна виставка майстрині у Борисполі. У 2015 році відвідувачі музею мали можливість ознайомитися з іншими роботами Юлії Петренко – картинами-барельєфами з солоного тіста.

Виставка "Текстильні візерунки" триватиме до 4 квітня 2021 року за адресою: вулиця Київський шлях 89. Відвідати може кожен бажаючий, але за умови дотриманням карантинних вимог.

Також нагадаємо, що вже наступного тижня в Борисполі планують оголосити конкурс на збір та вивезення побутових відходів, який передбачає повернення в подвір’я міста контейнерів для роздільного збору сміття.


Читати "Моя Київщина" у Telegram