#

У Борисполі планують побудувати сміттєпереробний завод

09.08.2018 09:47
У Борисполі планують побудувати сміттєпереробний завод

Інвестори із США хочуть звести на теренах Бориспільщини завод із переробки сміття до 2020 року  

Про це повідомляє "Моя Київщина" із посиланням на "Погляд".  

На зустрічі із інвесторами міський голова Анатолій Федорчук зазначив, що на будівництво сміттєпереробного заводу Бориспіль чекає уже третій рік і сподівається, що старт робіт розпочнеться у 2018-у.

"Ми можемо повезти вас на сміттєвий полігон, щоб ви побачили гори сміття і переконалися, наскільки потрібен такий завод. На нього чекає і місто, і район, і сусідні райони. Будівництво заводу — це для нас питання номер один. Ми з вами в одній команді й будемо допомагати в усьому. Єдине, чого нам бракує — це коштів", — сказав Анатолій Федорчук.

Натомість представник інвестора Скотт Брайон повідомив, що роботи з фінансування проекту зайняли більше часу, ніж планувалося. Але фінансовий бік  уже на фінальній стадії, повне завершення його займе декілька тижнів.

"Об’єкт на заключній стадії фінансування, ми готові розглядати типи матеріалів для початку спорудження", — підсумував Скотт Брайон. Він також підкреслив, що сміттєпереробний завод буде надсучасним, екологічно безпечним, із потужними фільтрами. "При будівництві ми задіємо кращі свої можливості та технології. Ми зробимо такий проект, на який чекав увесь світ. Ми будемо першими у цьому", — сказав фінансовий директор.

Представники міської влади не уточнили де саме планується будівництво. Але сказала, що ділянка знаходиться за межами міста.

Читати "Моя Київщина" у Telegram