#

У "Борисполі" викрили злочинну схему за участі службовців авіакомпанії Коломойського

13.11.2018 08:59
У "Борисполі" викрили злочинну схему за участі службовців авіакомпанії Коломойського

Прокуратура Київської області викрила злочинну схему службовців авіакомпанії МАУ, які привласнили собі понад 10 мільйонів гривень аеропорту "Бориспіль"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури у Київській області.

Установлено, що між ПрАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" та державним підприємством "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" укладено договір про спільну діяльність з технічного обслуговування та ремонту повітряних суден, яку здійснювали працівники МАУ в приміщеннях аеропорту. 

Так, службові особи авіакомпанії МАУ, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів, приховали від держпідприємства реальні обсяги отриманих грошових коштів за виконання робіт з обслуговування та ремонту. Внаслідок неправомірних дій осіб МАУ, державі завдано збитків на суму понад 10 мільйонів гривень. 

Під час досудового розслідування, прокуратурою Київської області спільно з працівниками ГУ КЗЕ СБУ проведено санкціоновані обшуки за місцями проживання фігурантів кримінального провадження.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Наразі за процесуального керівництва місцевої прокуратури керуючому спільною діяльністю – колишньому віце-президенту авіакомпанії МАУ повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та в особливо великому розмірі) КК України.

На даний час вирішується питання про оголошення підозри іншим співучасникам злочину. 

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 7 до 12 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: