У "Борисполі" затримали жінку, яка подорожувала під іншою зовнішністю
Стало відомо, що у міжнародному аеропорту "Бориспіль" затримали іранку, яка використовувала чужий закордонний паспорт, а задля схожості з фото зробила пластину операцію
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Окремий контрольно-пропускний пункт "Київ" у Facebook.
Жінка у такий спосіб мала намір потрапити до Торонто. Під час здійснення заходів контролю охоронці кордону виявили окремі несхожості з особою, що була зображена на фото у паспорті. У цьому ж документі також була присутня діюча віза Канади, якою жінка й планувала скористатись.
Також нагадаємо, що у міжнародному аеропорту "Бориспіль" прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" затримали іноземця з підробленими документами.
Під час бесіди іноземка розповіла, щоб реалізувати свій обман вона зробила пластичну операцію та мала відростити брови, як на фото у документі, проте не встигла. Зі слів гореподорожувальниці, чужий закордонний паспорт з візою вона придбала у Стамбулі за 4 тисячі доларів США.
Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.
Прикордонники подорож іранки припинили та повернули зворотним рейсом.
Читати "Моя Київщина" у Telegram