#

У Бородянці подбають про енергоефективність будинків

18.04.2019 10:59
У Бородянці подбають про енергоефективність будинків
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що 22 квітня о 14:00 в Бородянській селищній раді обговорять проект ЄС/ПРООН "Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES)

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Громадська рада при Бородянській селищній раді" в Facebook.

Інформаційна зустріч з представниками ПРООН в Київській області з проектом ЄС/ПРООН "Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES) відбудеться за участю голів ОСББ, ЖБК, депутатів, громадських активістів.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Основною метою проекту є мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Наразі "Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES) діє на місцевому рівні по всій країні, що сприяє зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ.

Нагадаємо, що в приміщенні ВП НУБІП України "Немішаївський аграрний коледж" пройшов форум "Енергоефективне партнерство громад Київщини".

Читати "Моя Київщина" у Telegram