#

У Бородянці пройшов відбір до "Borodyanka Cup"

30.07.2018 13:56
У Бородянці пройшов відбір до "Borodyanka Cup"

У суботу, 28 липня, в Бородянці відбувся відбірковий етап літнього чемпіонату України з баскетболу 3х3 «Borodyanka Cup»

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу управління фізичної культури і спорту КОДА. 

Змагання відвідав начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв. Привітавши учасників турніру, Сергій Олександрович мав честь відзначити подяками управління фізичної культури і спорту представників спортивної галузі Бородянщини.

«Бородянку вже не перший рік обирають для проведення відбіркового чемпіонату України з баскетболу 3х3, так як вона знаходиться поблизу з великими містами і районними центрами Києва та Київської області, де досить багато команд, яким зручно добиратися на чемпіонат», – розповідає організатор з відбіркового етапу у Бородянці Ігор Астахов. – Крім того Бородянка ще два року тому зарекомендувала себе як надійний партнер, який спроможний на професійному рівні організовувати дані масштабні турніри».

В цьому році на відбірковий етап до Бородянки приїхали близько 30-ти команд.

Змагання відбувалися в категоріях чоловіки, жінки та юнаки U-18. Також на святі стрітболу були проведені конкурси штрафних кидків, триочкових та данків.

Капітан Клавдіївської баскетбольної команди дівчат Анна Курилова отримала від представників федерації баскетболу України кубок «кращого снайпера» серед жінок у відбірковому етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3. Команда юної клавдіївчанки посіла друге місце на чемпіонаті, поступившись лише київській команді «Тигрис», - повідомляє інформаційна агенція «Погляд».

Загалом протягом липня відбіркові етапи відбулися у 17 містах України. Фінал сезону заплановано провести 4 серпня у Києві, в якому боротимуться за звання чемпіона переможці звичайних етапів та призери етапів категорії Elite.

Читати "Моя Київщина" у Telegram