#

У Броварах автомобіль збив 19-річну дівчину (ФОТО)

03.06.2019 13:29
У Броварах автомобіль збив 19-річну дівчину (ФОТО)
Фото з місця події

Учора, 2 червня, у місті Бровари автомобіль наїхав на дівчину, що переходила дорогу в невстановленому місці

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на прес-службу Головного управління Національної поліції в Київській області.

З’ясувалося, що 22-річний водій "Fiat Dolbo", рухаючись по одній із вулиць Броварів, допустив наїзд на 19-річну місцеву мешканку, яка переходила дорогу в невстановленому місці.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Дівчина отримала тяжкі тілесні ушкодження та була госпіталізована в реанімаційне відділення місцевої лікарні.

Наразі за даним ДТП відкрито кримінальне провадження за ч.1 статті 286 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що 31 травня вночі під Бояркою водій у стані сильного алкогольного сп’яніння ледь не розтрощив автомобіль Peugeot, а потім утік із місця дорожньо-транспортної пригоди.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: