У Броварах затримали п’яного викрадача "євробляхи" (ФОТО)

Вчора, 16 травня, у місті Бровари п’яний чоловік викрав автомобіль на іноземній реєстрації та потрапив у ДТП
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу Національної поліції у Київській області.
"На повідомлення, яке надійшло на спецлінію 102 про викрадення автомобіля BMW у місті Бровари, наряд поліції охорони та група реагування патрульної поліції Броварського відділу поліції, які несли службу в системі єдиної дислокації, відреагували миттєво", - повідомили у поліції.
Поліцейським було відомо про кількість пального в автомобілі, колір та приблизний напрямок руху. Вже за лічені хвилини автомобіль, який підпадав під орієнтування, поліцейські помітили в лісопосадці, в районі місцевої лікарні.
Водій-зловмисник не впорався з керування і заїхав у кущі. Сам він знаходився біля автівки, оскільки ледве тримався на ногах в стані алкогольного сп’яніння. Викрадача BMW затримали у порядку ст. 208 КПК України. Ним виявився 33-річний броварчанин, який раніше мав проблеми із законом.
Автотранспорт з незначними механічними пошкодженнями поміщено на майданчик тимчасового тримання у якості речового доказу.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України. Поліція встановлює всі обставини злочину. Триває слідство. На даний час вирішується питання про оголошення підозри зловмиснику. Запобіжний захід чоловіку обере суд.