#

У Броварах через недбалість лікарів загинула однорічна дівчинка (ВІДЕО)

23.12.2020 09:30
У Броварах через недбалість лікарів загинула однорічна дівчинка (ВІДЕО)
Фото з мережі Інтернет

У Броварах батьки звинувачують лікарів центральної районної лікарні у недбалості і смерті доньки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "ФАКТИ".

В однорічної дівчинки проблем зі здоров’ям не було. Але посеред ночі їй раптово стало зле: прослуховувалися хрипи і піднялася температура.

Перелякані батьки відразу викликали швидку і повідомили, що у дівчинки могла виникнути алергія, оскільки у раціон дитині додали чай.

Лікарі цей факт чомусь до уваги не взяли. За словами родичів, за три з половиною години медики зробили крихітній пацієнтці кілька крапельниць та інгаляцій, і вкололи чотири види антибіотиків. Після цього дівчинці стало тільки гірше.

Коли дитина почала задихатися, то виявилося, що ніхто не знає, де ключі від приміщення з вентилем для подачі кисню. Тому у дитини настала клінічна смерть.

Понад вісім годин дитина провела в реанімації на апараті штучної вентиляції легень. Кілька разів серце зупинялось і його наново запускали адреналіном. Але згодом організм дівчинки взагалі припинив реагувати на препарати.

Дитина загинула фактично в батька на руках. Рідні довго не могли отримати свідоцтво про смерть, а коли врешті-решт забрали документ, то побачили підроблений діагноз – пневмонія. Батьки дівчинки планують боротися до кінця, доки всі винні не будуть звільнені.

Нагадаємо, що у новобудові міста Бровари по вулиці Москаленка, 53/1 облаштують доросле відділення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1.


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: