#

У Броварах завершився турнір із гирьового спорту серед поліцейських (ФОТО)

28.01.2022 08:58
Фото з місця подій

Учора, 27 січня, на базі легкоатлетичного манежу в Броварах відбувся чемпіонат із гирьового спорту серед поліцейських Київщини

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Поліція Київської області" у Facebook.

Спортсмени змагалися у двох дисциплінах – поштовх двома гирями загальною вагою 48 кілограмів та ривок гирею вагою 24 кілограми. Чемпіонат відбувся за правилами Федерації гирьового спорту України з дотриманням усіх карантинних обмежень.

У запеклій боротьбі 1 місце виборола команда полку поліції особливого призначення, "Срібло" здобула збірна Білоцерківського районного управління поліції, Бронзову медаль забрали правоохоронці Броварського районного управління поліції.

Захід було організовано за підтримки Громадської спілки "Спортивний клуб поліції Київської області".

Родзинкою змагань став майстер-клас, проведений під час розминки сержантом поліції Катериною Бєляєвою – багаторазовою чемпіонкою світу з гирьового спорту, переможницею та призером міжнародних змагань.

Нагадаємо, що Андрій Нєбитов вручив відомчі відзнаки працівникам поліції Київщини.